| Alsodrfegnha a întrebat:

Daca ar fi sa incepi propria ta afacere, alaturi de inca 2-3 prieteni sau pe cont propriu, nu conteaza, o afacere din care sa fii sigur ca o sa scoti profit si ca nu o sa te chinui foarte mult cu problema concurentei, adica ca vei depasi usor faza asta, ca vei avea clienti, cam ce afacere ai demara? Eu una as deschide o clatitarie... I mean, cui nu-i plac clatitele? laughing Alte idei?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mmmm, cind o deschizi, sa ma inviti si pe mine.
Eu as face asta dar sa se poata sta la masa. Sau cu un fel de masa usoara: lapte batut/sana cu orice fel de placinta. Tot la masa. Stind la masa, clientii sint tentati sa mai comande ceva.

| Diana254 a răspuns:

Buna! Te poti inscrie ca reprezentant Lady's si iti poti creea propria afacere prin programul de afiliere! Trebuie doar sa aduci oameni in sistem.Ca reprezentant beneficiezi de un discount de pana la 42%, valoare minima a comenzii 10 lei si transport gratuit in toata tara in 2 zile.happy Ma poti gasi la ladys_lady2000 daca esti interesata.O zi placuta! happy