| rap4life a întrebat:

Daca ati avea bani de investit intr-o firma, ce fel de firma ati alege?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un punct de salvare la Dunare. cu salupe rapide, si zi si noapte.si o firma de turism pentru minoritati sexuale.vacanta, calatorie, picnicuri un bar frumos si elegant.

17 răspunsuri:
| andreig a răspuns:

Mi-as face propria-mi firma, nu as apela la altele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu, ceva de catering cred.cu criza asta de rahat orice investitie e un risc asumat. oricum, nu o firma din Romania, astea mai toate sunt pe duca straight face

| DMV a răspuns:

Eu mi-as face matrimoniale sa cuplez frustratii.
Daca ar fi o investitie mai serioasa, i-as investi in arhitectura/constructii. De fapt asta si fac.

| julliano a răspuns:

Googlewinking

| just4fun_8801 a răspuns:

Ceva in domeniu it&c din asta se castiga bine acum...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Embedded

daniela
| daniela a răspuns:

Intermedieri jucatori de fotbal am vazut ca se castiga bine din asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate daca as avea bani mi-as face o armata taty, sa elimin lichelele si pramatiile care, zic ei, lucreaza pentru binele Romaniei! Pe ei pe mama lor!

Shin
| Shin a răspuns:

Telecomunicatii... Cisco Equipments.
Shin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu ai nevoie de o idee de afaceri si ti-e lene sa gandesti?

| lote00 a răspuns:

Nu mai ai ce face cu banii si esti in pana de idei? Judecand dupa poza ta, cred ca ti s-ar potrivi o firma de recuperari datorii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna intrebare, recomandabil e un BIRT, bar din ala imputit cu votca la 2 lei. Pe langa blocul meu sunt vreo 4 si toate functioneaza bine mersi, imi imaginez ca au si profit de nu se inchid. Iar daca ma intrebati "de ce?" Primii clienti (nu primul) asteapta la usa sa se deschida dimineata devreme, iar la inchidere abia-i mai da afara barmana. my2cents

| Duster a răspuns:

Sal.As investii intr-o scoala care sa promoveze tinerele talente.Cv de genul Palatului Culturii din Ploiesti.SI asta pentru ca copii talentati de azi sunt viitorul tarii noastre de maine, deci daca nu ne ocupam de ei, nu ne ocupam de viitorul tarii.

| Duster a răspuns:

Sal.As investii intr-o scoala care sa promoveze tinerele talente.Cv de genul Palatului Culturii din Ploiesti.SI asta pentru ca, copii talentati de azi sunt viitorul tarii noastre de maine, deci daca nu ne ocupam de ei, nu ne ocupam de viitorul tarii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai imaginatie poti face bani si din nimic!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt din Siret/Suceava, am in proprietate 568 mp, o mansarda, care vreau sa o compartimentez in 20 garsoniere pentru inchiriere. La o investitie de 50. 000 euro obtinem un profit net minim 30. 000 euro/an. Se poate ajunge pana la 60. 000 euro/an dupa 2 ani de activitate. Daca esti interesat trimite un raspuns si o adresa de mail pentru a primi detalii. Afacerea este perfect legala cu garantie imobiliara notarial.
Alin
discoclubblueas@yahoo.com

| Orannginna a răspuns:

As investi in imobiliare... e singurul lucru care ma atrage. Momentan. happy