| Memories a întrebat:

Daca ati avea posibilitatea de a va crea o afacere care ar fi aceea?

5 răspunsuri:
| BigV a răspuns:

Nu conteaza tipul afacerii, ceea ce este important este sa existe cerere si sa fie profitabila!

| IMC90 a răspuns:

Sunt inca foarte multe oportunitati neexploatate in Romania.

De exemplu, mi-as deschide un lant de Shaormerii pe Valea Prahovei, in toate orasele importante si in fata partiilor. Sunt convins ca va fi necesara o spaga consistenta la primarie pentru a primi autorizatia, si apoi o cotizatie lunara, dar as falimenta toate restaurantele in scurt timphee hee Nu vi s-a intamplat niciodata sa cautati un fast food pe Valea Prahovei ca sa mancati ceva rapid si sa va vedeti de treaba? In schimb, sunteti obligati sa cautati un restaurant, unde nu zic ca mancarea nu este mai buna, dar si timpul pierdut este mult mai mare. Si doar mergem la munte sa ne distram, nu sa mancamwinking

| heisenberg a răspuns:

Cimitir/ Pompe funebre. Nu duc niciodata lipsa de clienti.

| OhGodWhy a răspuns (pentru heisenberg):

Bine zis FratE big grin

| ADRYangel a răspuns:

As face o afacere cu telefoane