| UchihaShisui88 a întrebat:

Daca descarc ceva de genul un mod pentru san andreas misterix imi va zice ca nu il poate deschide deoarece nu este codat pentru protocolul b.i.t.t.o.r.e.n.t ce doamne Dumnzezeule sa fac? dau funda! 1 Promit happy

1 răspuns:
| agnessme a răspuns:

Daca nu ai gasit inca un job perfect.......mai ai o sansa! copiaza linkul http://adv.justbeenpaid.com/? r=rh2h7V6zGi&p=jssbooster14 poti simplu sa lucrezi de acasa, FREE time. nu trebuie sa stii calculator, decat sa tastezi! BAFTA! ASTA E SANSA TA! vei fi ghidat pas cu pas