| monica2525 a întrebat:

Dacă plătesc cu promptitudine cheltuielile de bloc la administrație, când va fi o problemă de rezolvat ce ține de asociație, asociația mă va trata cu promptitudine?

Răspuns Câştigător
| johnnny123 a răspuns:

Nu există nicio garanție. Depinde de problemă, depinde de oameni. Dacă rezolvarea problemei tale necesită acordul mai multor proprietari, lucrări majore, deranj, cheltuieli, etc, atunci nu te aștepta să se rezolve instantaneu doar pentru că ți-ai plătit întreținerea la timp.