| Andreeacrac a întrebat:

Dacă reinstalez aplicația Raiffeisen Bank se șterge istoricul tranzacțiilor?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu, niciodata!
Istoricul tranzactiilor bancare NU se pot sterge niciodata, de catre nici o banca. Acelea raman pe veci in acel cont indiferent ca-l accesezi online sau mergi la banca, sunt vizibile peste ani.

Bancile nu sunt site-uri de socilizare unde poti sa scrii ce vrei si sa stergi, ci sunt regulatii internationale stricte, imposibil de falsificat sau sters, ramanad vizibile si accesibile pe veci, la acea banca, pentru acel cont.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Normal ca nu, ale nu se sterg niciodata

| doctorandus a răspuns:

Nu, nu are nicio legatura.

| ReddY25 a răspuns:

Rămân

| AnneMariiie a răspuns:

De la bancă?