| Tatiana87 a întrebat:

Daca vreti sa aratati minunat, sa castigati bani si sa va distrati, va astept in echipa Oriflame!
Prin Oriflame puteti econoisi bani la produsele cumparate sau puteti castiga un venit supliementar prin crearea propriei retele!
Fa Si Tu Parte Din Cea Mai Frumoasa Echipa, Si Indeplineste-ti Visele Alaturi De ORIFLAME!

ID MESS: taneacovalenco

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mersi scumpo am fost la oriflame, și acum sînt la avon, dar nu cîștigi chiar asa de multi bani, lumea nu are bani de aruncat pe parfumuri, să fim serioși, cumpără doar cîțiva, iar din banii ăia nu îți ajunge să plătesti facturile lor, că sînt scumpe toate, de comision nici să nu te gîndesti că rămîi cu multi bani in buzunar, ba poate ai de dat la firmă, și alergi de și sar capacele, și nici măcar nu decontează abonamentele de metrou sau tramvai. Tot din buzunar scoți bani să faci lunar abonament, sînt hoți și jegoși, nu merită să te bagi la firma lor. oriflamele lu peste.