| ysi a întrebat:

DAU FUNDĂ!
Aș câștiga bine dacă m-aș angaja la un magazin cu telefoane de la cosmote sau la un McDonald's si sa am un program de la 9-14:00 de exemplu, de la 14-17 sa gasesc un alt job destul de simplu, si de la 18-22 sa fiu ospatarita? Ce parere aveti? Eu am calculat si as castiga in jur de 1.800 de lei. O fata de 18 ani nu are nevoie de mii de euro, si daca nu plateste curent si chestii(deoarece locuieste cu parintii) cred ca ar castiga destul de bine asa. Mie imi convine. Voi ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| Aditzu a răspuns:

Practic tu ti-ai raspuns la intrebare.
Nu ar trebui sa conteze parerea celorlalti.
Fa ce consideri ca este bine pentru tine ca si job-program, timp liber, bani.
Dar cum ai spus si tu daca nu platesti alte cele si programul este ok si nu te omoara aia la munca (desi ma indoiesc, ca opatarita) atunci asta e ceea ce trebuie sa faci!
Plus ca poti sa mai dai si parintilor ca semn de multumire pentru ca te-au intretinut atata timp happy

BfTA>!

1 răspuns:
| Morenna10 a răspuns:

Maxim 1000 ron