| SandraMikyZu a întrebat:

Dau funda...Cine are crescatorie de Yorkshire terrier? vreau sa imi iau la vara un Yorkshire terrier toy, va rog daca are cineva crescatorie sau stie una, sau o sa aiba puiuti la vara sa imi spuna, si va ro mult sa spuneti si pretul, as da cam pana in 500 de lei eventual 600. as vrea sa imi iau prin iulie. dau fundawinking multumesc anticipat scuze categoria

Răspuns Câştigător
| ioachimb a răspuns:

Sfatul meu este sa te inscrii in Localitatea ta in Asociatii pentru ajutorarea animalelor fara stapan, sa duci si tu ceva mancare cand se aduna, sa te implici nitel. I-ti faci prieteni acolo, si poate n-o sa te coste atat de mult... Oricum dragostea unui catel este neconditionata. Fiind vorba de terrier, trebui sa vorbesti si cu un medic veterinar sau chiar un crescator al acestei rase, deoarece din cate stiu eu sunt foarte neastamparati si in acelasi mai inteligenti ca ceilalti catei.