| anonim_4396 a întrebat:

Dau fundă! Știți metode serioase și sigure de a face bani online? Măcar 50-100 dolari lunar.Vă rog să răspundeți doar dacă chiar ați reușit așa ceva. Sunt o persoană răbdătoare și conștientă că banii (cinstiți) nu se fac ușor, peste noapte.Mulțumesc!

7 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Trebuie sa te atraga munca online. Nu e ca si cum, te gandesti azi sa faci bani online, si te apuci. Nu e asa. Iti trebuie o mica investitie, un minim de efort, curaj, perseverenta, rabdare. Uite eu iti zic o metoda sigura prin care poti face bani. Ptc, paid to click, dar fi foarte atenta! 99% dintre site-uri sunt scam! Dar eu iti pot da dovezi ca unele chiar platesc, cum e neobux de exemplu, care plateste instant. Sau clixsense dar aici nu ai optiunea sa cumperi referali.

Daca vrei dovezi ca plateste o sa iti las, desigur, suma pe care am scos-o eu este mediocra, dar sumele pe care le scot altii ma motiveaza sa merg mai departe, si crede-ma ca exista o sansa! Chiar poti face ceva online.

| vintagegirl1996 a răspuns (pentru Frank51):

Și eu lucrez pe Neobux de vreo două luni.În prima lună am reușit să fac 12 dolari din mini jobs și i-am investit în referali.

| Dismally a răspuns:

Sigur, faci si 1000 lunar dar trebuie sa stii sa faci ceva de banii acestia. Ori sa fii foarte bun intr-un domeniu ori sa faci ce altii nu stiu sa faca.

| KodrutZ a răspuns (pentru Dismally):

Corect, faci si peste 2000 sau cu mult mai mult, chestia e ca trebuie' sa muncesti, nu sa visezi ca te plateste careva pe clickuri. Si o maimuta poate sa dea clickuri. happy

| Sellak a răspuns:

Du-te si ia-ti in job calumea. Sfatul meu, online nu e asa usor sa faci bani.
Avand in vedere ca esti fata, poti sa-ti zic o metoda cinstita dar mai neortodoxa si nu cred ca o sa-ti placa, dat scoti bani frumosi.

| gabriel87000 a răspuns:

Am incercat fel si fel de siteuri nu merita iti zic de pe acum. ca sa scoti bani de pe net ai de investiti o suma de bani, ai nevoie de afiliati si asta dureaza pana ce ii gasesti. 2 la mana majoritatea siteurilor lucreaza numai cu reclame virusate sau siteuri virusate.multi fac smecheri ca sa scoata bani.eu unu parerea mea nu merita sa incerci sa faci bani de pe calculator. bani nu se fac stand pe scaun tio zic din experientza ca deja mi-am schimbat o unitate de pc din cauza virusilor.bani online se fac greu debea ajungi dupa 1 an 2 sa castigi decent 50$ sau 100$ e treaba grea cu bani pe net nu e ceva usor.mai bine in viata reala iti cauti sti ca iti vin bani lunar

| Yagami a răspuns:

Salutare. Daca vrei te poti inscrie pe site-ul acesta:
http://www.marketglory.com/strategygame/ovidiudrg
este un joc online de strategie asemenea vietii reale, unde poti transforma banii virtuali in bani reali, dar trebuie sa te chinui putin. Macar este interactiv si nu trebuie sa investesti(decat daca doresti sa faci mai rapid bani). La inceput ii faci putin greu dar cu timpul si rabdare dupa o luna/ doua poti ajunge la sume considerabila.