| Toni1p000 a întrebat:

De ce am nevoie pentru un credit bancar

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

De un loc de muncă

| Madaxo97 a răspuns:

Minim 6 luni de servici cu contract de muncă, pentru că îți trebuie adeverința de la locul de muncă, copii după buletin și cam atât

| Cipi1212 a răspuns:

Adeverință de venit.

| Korkodeln a răspuns:

In principiu ai nevoie de venit stabil (contract de munca nelimitat in afara perioadei de proba), concret depinde de banca si ce fel de credit ei, 100% copie contract de munca si adeverinta recenta de la firma ca esti inca angajat, unii mai cer in plus si ultimii 3 fluturasi de salariu sau facturi de utilitati.

| eliancodrut a răspuns:

O adeverinta de la locul de munca cu salariul pe care-l ai.