| username2468 a întrebat:

De ce nu îmi poate trimite cineva bani pe aplicația Raiffeisen Bank?
Ii arată că,, din motive tehnice, solicitarea nu poate fi procesată."
Și-a actualizat și aplicația și tot asa ii arată, dacă știe cineva de ce, să-mi spună, vă rog

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Numai banca stie, mergi la ei la banca si intreaba i, poate banca i-a blocat cardul sau contul.

| Frank51 a răspuns:

Răspunsul este în întrebare happy

| Lukasssz a răspuns:

Ti-ai raspuns singura la intrebare laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aplicația nu funcționează, oarecum. Eu am vrut să îmi reîncarc cartela prin aplicație și scria ca "operatorii se odihnesc și ca să revin mai târziu". laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Și vezi ca sunt doua aplicații în magazin play. Trebuie să instalezi "Noul Raiffeisen Smart Mobile".