| CeVorbestiMa a întrebat:

De la ce varsta pot merge sa impart pliante de la supermarket-uri? si trebuie sa-mi depun si un CV, nu? cam in ce ar consta acel CV?

Răspuns Câştigător
| Wøodenpints a răspuns:

Exploatarea asta cu pliante se face la orice vârstă.
Poți să ai și 10 ani, dacă ești în stare să cari o ranită de 20j de kile de maculatură în spinare și ajungi să suni la interfon, ești ca și angajat.

Dar probabil mai mulți bani ai scoate dacă duci cărucioarele din parcare la locul lor pentru ăla 50 de bani decât dacă împarți pliante.

1 răspuns:
| gerov123 a răspuns:

Cred ca de la 16 ani. Nu cred ca este necesar un CV poate maxim locul unde inveti si alte date personale ( adresa data nasterii cnp etc. )