| bamse a întrebat:

Doresc sa fac export de vin. Am gasit un producator serios care nu se ocupa cu exportul si sunt in curs de gasire si a uneia sau mai multora piete de desfacere, insa as dori sa aflu parerea unuia care are experienta in asa ceva. Care ar putea fi problemele si dificultatile pe care le-as putea intampina? Orice detaliu m-ar ajuta.

Răspuns Câştigător
| visatorul78 a răspuns:

Bamse, hai sa intram pe privat. Am experienta in domeniul comertului intracomunitar. E mai simplu sa vorbim direct.

1 răspuns:
| visatorul78 a răspuns:

Bamse, hai sa intram pe privat, mess sau facebook. Am experienta in domeniul comertului intracomunitar, e mai usor sa povestim asa.