Întrebare recomandată | MnM a întrebat:

Doresc sa imi deschid o afacere in constanta. Stie cineva ce domenii sunt mai profitabile in acest oras sau in ce directie se va dezvolta constanta in urmatorii 20 de ani?

Răspuns Câştigător
| error1234 a răspuns:

Hmm daca ar fi cineva 100% sigur pe un anume domeniu cred ca l-ar intrece pe Bill Gates.e ca o loterie dupa parerea mea.eu vreau sa imi incerc norocul cu o sala de jocuri mecanice, un centru de colectare a metalelor neferoase sau o firma de recrutare. trebuie sa mai studiez.Io zic sa nu te iei de pe TPU ca aici majoritatea sunt copii care isi doresc o viata de om mare.mai documenteaza-te sau daca ai bani, consulta un specialist.bafta

1 răspuns:
| unul1 a răspuns:

Cam de cati bani dispui? Ai ceva masina gen duba, ceva teren? Conteaza mult si ce bani ai si daca ai o specializare intr-un domeniu (agricol, inginerie, servicii etc). Daca ne zici cam ce potenta financiara ai ne putem face o idee despre ce afacere ai putea sa deschizi.