| ThePoet a întrebat:

Doresc sa imi fac cont pe unul din site-urile de pariuri gen Bet365, betathome, bwin, dar nu sunt convins ca merita. Ma enerveaza sa pariez la agenite din motive lesne de inteles (nervi, efort), dar am auzit zvonuri cum ca n-ar fi de incredere aceste site-uri de pariat online sau live. Cum ca nu iti dau banii daca castigi de multe ori. Are cineva cont pe un astfel de site? Daca da atunci s-a intamplat vreodata sa nu va primiti banii sau sa nu ii puteti scoate (probabil vorbind de sume mari)? Recomandati vreun site pentru seriozitate, sau mai bine zis recomandati sa imi fac cont?

3 răspunsuri:
| saidkique a răspuns:

Nu il asculta pe sunt maleficmuhahahaha, e un copil obosit, daca tu stii sa pariezi si sa alegi echipele iti recomand sa iti faci cont. Aici e problema. Trebuie sa ai 18 ani si card de credit. Altfel nu poti castiga nimic de pe acele siteuri. Iti dau banii, dar ai grija ca, de exemplu, la un meci cotele se schimba din minut in minut. Poti paria pe orice, de la primul cartonas galben pana la curse de cai etc. Asa cum zicea si cioky, cel mai probabil o sa devii "putin" obsedat. Vei sta peste 3 ore pe site-ul acela, dar daca ai noroc si putina inteligenta poti inmulti o suma de bani foarte repede. La inceput baga vreo 40 RON pe care pe un site anume ti-i dubleaza, deci ai un inceput de 80 RON, si pariaza cat mai mult pe "tinte"sigure. Vei avea mult de castigat, dar stii vorba aia, banul nemuncit prost ii. Asa ca ai grija ce faci.winking

| SuntMaleficMuhahahaha a răspuns:

Credema..chiar nu emrita, cunosc pe cineva care pariaza de 15 ani si nu a castigat nimic pana acum.oh go on lasa`te nu se merita

| ciocky a răspuns:

Am avut un cont de bwin si de bet365 si am castigat multi bani si mi-au dat banii dar iti recomand sa nu iti faci cont pentru ca o sa devii putin obsedat si o sa iti dai seama singur de rezultat crede-ma mai bine intri pe public bet sau casa pariurilor bagi bilete normale cu serii daca vrei eu asa fac acum