| LyonSsS a întrebat:

Doreste cineva sa cumpere un site? Este vorba de www.ggames.ro, blog de jocuri. GG vine de la Good Games si este o expresie foarte renumita printre gameri. Hostingul este platit pana in Ianuaria 2015. Tot ce trebuie sa faceti este sa il preluati. Pentru informatii va rugam sa ne contactati pe office@ggames.ro sau lyonsss@gmail.com

2 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

PR 0. Cit 5 eur speri sa iei pe el?

| LyonSsS explică:

As dori sa iau 300 euro pe el. ( tot ce este legat de site va fi al noului proprietar) - emailuri, contacte, fb, twitter, cont de presa la wargaming si altele.