| JustDareToDream a întrebat:

Doreşti să economiseşti bani la produsele cumpărate pentru tine şi familia ta, să câştigi un venit suplimentar sau să-ţi dezvolţi o carieră şi o afacere pe cont propriu? La Oriflame poţi face toate acestea. Pentru detalii-add la me_oriflame@yahoo.com.

3 răspunsuri:
| JustDareToDream explică:

Alte avantaje:
- nu există comandă minimă;
- primesti cadouri de bun-venit si nu numai;
- produse de calitate;
- flyere cu oferte speciale;
- cadouri in functie de performante;
- ai la dispoziţie 18 zile pentru plata facturii;
-poţi sa îţi creezi propria afacere.

| 9999999999 a răspuns:

Si daca nu reusesti sa vinzi produsele?

| JustDareToDream explică:

Nu se intampla sa nu vand produsele, pentru ca fac comanda pe ce vor clientii. In cazul in care un client se razgandeste (nu mi s-a intamplat), gasesc alt client pentru produsul respectiv.