| Altul1998 a întrebat:

Dupa ce termin liceul ce ziceti sa fac o facultate sau gen o afacere vreo 4-5 mii de euro. si cam ce afacere?

4 răspunsuri:
| Andreea555012 a răspuns:

Pai ca afacere eu zic ceva care e la mare căutare sau nu prea se găsește iar facultatea e decizia ta

| MiyakoSaki a răspuns:

Devino bogat, apoi vezi daca mai ai nevoie de facultatewinking

| KilluaZoldyck a răspuns:

Facultatea nu te ajuta in Romania, si nu cred ca te duce capul de afaceri la cum te-ai exprimat

| doctorandus a răspuns:

Atentie ca pentru cei care nu sunt nascuti negustori afacerile sunt o modalitate de a-si pierde rapid banii.