| jahvjjc a întrebat:

E grea meseria de inginer electronist? Ce trebuie sa fac acolo?

Răspuns Câştigător
| ALGator a răspuns:

E ca orice meserie de inginer. Facultatea eventual poate fi mai grea. Daca termini facultatea meseria in sine e ca oricare meserie de inginer.
Gasesti servicii mai usoare sau mai grele.

4 răspunsuri:
| Valentinaldoilea a răspuns:

Trebuie sa fii mare specialist in electronica. Altfel... pas.

| AlexxBR a răspuns:

Daca erai pasionat de electronica sunt sigur ca nu mai puneai intrebarea asta. Daca nu iti place, nu te chinui aiurea.

| xPsg01 a răspuns:

E gen ca aia de sudor subacvatic

| karbasanu55 a răspuns:

Daca nu ai o idee mai buna si te pricepi la electronica, s-ar putea sa fie usoara pentru tine.