| AvalohAlyn a întrebat:

Cele 3 vise ale mele extrem de îndepărtate dar poate sper realizabile candva departe.

Și acum sa pun întrebările:E greu și costisitor sa ai o echipa de fotbal amator? în ultima liga județeană de fotbal?

Ar fi visul meu foarte îndepărtat.Pe celelalte 2 le-am scris la sfârșit
E greu sa creezi și să conduci/administrezi o echipa de fotbal amator?
In ultimii 15 ani am tot jucat manageri de fotbal online in care conduci, administrezi și antrenezi un club de fotbal și chiar mă gândeam așa ca și vis îndepărtat ar fi greu sau cum ar fi ce ar trebui că sa înființezi o echipa de fotbal amator și să fii patron/conducător la ea? Pe care sa o înscrii bineînțeles într-o liga județeană de preferat ultima etc
Îmi plac foarte mult managerele de fotbal online mă refer la jocuri, joc și ManagerZone de foarte multi ani precum și Top Eleven și unde la amândouă am echipa FC ALINBORGER și îmi place foarte mult sa am echipaea..Acum în realitate, cum ar fi? De ce dificultăți m-aș lovi? Îți trebuie bani multi pentru o echipa de ultima liga județeană? Eu vorbesc aici de vise mult îndepărtate pe care sa le gândesc și construiesc în viitorul îndepărtat cu atenție și intuiție. daca ar merge..ar fi visul meu sa dețin o echipa de fotbal în realitate nu numai într&un joc online.Acum nu dispun de bani, de nimic întrebăm informativ fiindcă e un plan de viitor, îmi place fotbalul și mi-ar place sa fac și o postliceală in domeniul economic tot în viitor. Piate le așează Dumnezeu pe toate in timp.Ce nu am voie sa visez? Întrebarea principala este:E greu și costisitor sa ai o echipa de fotbal amator? în ultima liga județeană de fotbal
Visele mele mari sunt 3:Ori sa ajung un vindecător autentic bazat pe medicina alternativa dar în viitorul îndepărtat ori să îmi creez în viitorul îndepărtat un brand comercial cat de cat de succes ori să îmi fac și să conduc propria mea echipa de fotbal amatoare tot într-un viitor îndepărtat.Pana atunci să mă informez și să mă dezvolt personal mult rezolvandu-mi tototadata și problemele actuale care că orice om am și eu destule,de astă zic viitor îndepărtat dar cred eu că cu ajutorul lui Dumnezeu,cu dezvoltare personala,motivare și ambiție îmi pot îndeplini în viitor,îndepărtat, apropiat, super îndepărtat etc unul din visele mele.Nu renunț și la fel cum zice și Donald Trump zic și eu:Never Give Up.

2 răspunsuri:
| MistarGoGu a răspuns:

Când o sa ai măcar 1 / 100 din banii lui Becali, Sucu, Negoita sau Cristi Borcea poți vorbi și de echipa de fotbal! Chiar de amatori și în liga de județ! Amatori ...amatori da ' alergătura și transpirația sunt PE BANI! poate cu niște băieți de prin Africa aduși în România, îmbrăcati, bine hrăniți poți face ceva constructiv! După 2-3 ani ii poți vinde la echipe mai mari din România sau tari U.E!

| MistarGoGu a răspuns:

Dacă vrei BANI rapid din fotbal te faci Intermediar *( Impresar de fotbaliști cum se numea înainte)!
Întra pe frf.ro și găsești condițiile!
Parca 1500 € / an este taxa de înregistrare la Federație!
Apoi începi sa umbli pe coclauri din Europa de Est sau Africa sa cauți copii talentați și sa-i " PLASEZI " la cluburi de fotbal!
Faci bani din vorbit la telefon și învârtit hartoage!
Sau te " lipești " de Giovani Becali sau alt om cu experienta sa te învețe meserie! Cu madam Anamaria Prodan eventual
.