| VirtualVirus14 a întrebat:

Este nevoie de dat bacalaureatul la chimie pentru a intra la facultate de medicina dentara?

Răspuns Câştigător
| victorandrei a răspuns:

Nu are treaba la ce materii dai BAC-ul important este media pentru a avea sanse la buget.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt aproape sigur ca nu...

| emasonya a răspuns:

Este nevoie să iei întâi Bacalaureatul (indiferent de materiile pe care le susţii - importanteste ca TU să fii pregătit pentru ambele examene), apoi poţi merge la orice facultate doreşti! Ordinea asta e: înâi Bacu, apoi Facultatea