| AureliusTPU a întrebat:

Este un site sau o aplicatie in care primesc bani consumand net sau altceva?

8 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Nu vrei si o aplicatie care sa te plateasca pentru ca respiri?

| AureliusTPU explică (pentru johnnny123):

Sa stii ca ar merge laughing)

| goguPatent a răspuns:

Tu vrei sa folosesti ceva si sa fii si platit pentru asta?

| AureliusTPU explică (pentru goguPatent):

Da

| Wr3nch a răspuns (pentru AureliusTPU):

Nu, nu a fost, nici nu va fi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am ajuns sa vrem sa fim platiti pentru a da scroll pe insta. Ilar.

| KR0NSTADT a răspuns:

Adică, exact inversul spălătoriilor auto unde dai bani ca să muncești. laughing

| Stoe_Gabriel_1997 a răspuns:

Salut o metoda bună de MINARE este aceasta o poți încerca nu consuma resurse pentru ca minează în cloud https://cryptotabbrowser.com/18562584