| larisa_7068 a întrebat:

Eu am un id lary_mary_17 si mi-a fost sparta parola si scimbata cum pot face sa aflu parola pentru ca nu mai stiu codul Romaniei pe care l-am bagat si imi vreau id inapoi.

Răspuns Câştigător
| kh1ss a răspuns:

Daca ti-a fost sparta parola... poti sa iti faci alt id... pentru ca... chestia cu password forget si alte minunatii. nu tine... adica sunt f slabe sansele sa iti mai recuperezi parola

23 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Poti sa-ti recuperezi parola fara probleme, doar daca stii raspunsul la intrebarea secreta si datele exacte pe care le-ai introdus. De obicei trebuie sa bagi un cod existent in tara noastra, altfel nu ti-l accepta, deci sunt sanse foarte mari sa fi bagat codul localitatii in care locuiai cand ti-ai facut adresa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

salut: parola o poti recupera cu ajutorul adresei tale de e-mail cu care te-ai abonat la site-ul respectiv, deci ordinea este ca pe acest saite trebuie sa cauti locul unde scrie "am pierdut parola" sau "am uitat parola", apoi urmezi etapele indicate automat! in cursul acestor etape va trebui sa scrii adresa ta de e-mail si sa cauti parola in mailul trimis de site, probabil va trebui sa reconfirmi inscrierea sau primirea parolei! la sfarsit intri pe site cu parola primita si o re-modifici tu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ca si mie tot asa mi s-a intamplat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da intra pe yhoo dai la sing up baga din nou id si o parola si o ai acelasi id

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niki eu nu pot intra pe id-ul meu sad nu-mi recunoaste parola sad si nu stiu raspunsul la intrebare ce pot face crying(((((((((((((((((

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nustiu chiar nu stiu
si eu vreausi eu sami schimb parola

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Codul e 400110

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu mi-am schimbat parola si nu mi-o mai amintesc ce tr sa fac ca sa im-i recuperez parola?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu mi-am schimbat parola si am uitato imi zice si mie cineva cum fac sa mi-o recuperezhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat la fel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Codul este 400110

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un baiat mi-a spus sa vb. cu el pe mess dar nu i-am putut da id meu si mi-a dat un id de al lui si nu stiu cum sai scot id lui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai mai larisa trebuie sa it bagi un program

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie mea fost sparta parola

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe www.yahoo.com si fa un id nou
valideazal pe cel vechi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dani. lovee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu nici eu... dar eu am o alta problema...intr-o zi am intrat pe id-ul meu...am stat cam doua ore si am iesit... A doua zi cand am vrut sa intru nu am mai putut... zice ca parola nu e buna...am dat la forgot my password...si nu puteam sa dau mai departe pentru ca zicea ca cineva este online si nu pot...am vrut sa schimb parola si nu am putut...Nu a stiut nimeni parola mea decat cea mai una prietena a mea care sunt sigua cu nu i-a dat-o nimanui...va rog mult ajutati-maaa vreau foarte mult id-ul vechi pentru ca avea multe adrese care acum nu le mai stiuuuuuuuuu...am nevoie ff mare de raspunsurile voastreee...:*:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu nici eu ......dar eu am o alta problema...intr-o zi am intrat pe id-ul meu....am stat cam doua ore si am iesit....A doua zi cand am vrut sa intru nu am mai putut...zice ca parola nu e buna.....am dat la forgot my password......si nu puteam sa dau mai departe pt ca zicea ca cineva este online si nu pot.......am vrut sa schimb parola si nu am putut....Nu a stiut nimeni parola mea decat cea mai una prietena a mea care sunt sigua cu nu i-a dat-o nimanui.....va rog mult ajutati-maaa vreau foarte mult id-ul vechi pt ca avea multe adrese care acum nu le mai stiuuuuuuuuu.....am nevoe ff mare de raspunsurile voastreee....:*:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe google si o sa afli

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine incerci sa te lasi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu sunt in aceiasi situatie? si eu im vreau idiul inapoi si nu stiu ce sa fac

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

| myyyhayyy a răspuns:

Da am patit si eu.adica cineva imi stia parola ca a vazut cand am scris-o.dar am zis ca nu face nimic. dupa vreo luna nu mai mergea parola. ee bine m-am apucat sa bag parole(prostii si alte chestii)pana ce am pus numele lui si a mers parola dupa care am intrat imd si mi-am schimbat-o si asa mi-am recuperat eu id big grin. un sfat.nu mai puneti parole simple si usor de spart cum ar fi numele sau data de nastere sau 123456789 ca asa si eu am spart 3 id-uri laughing dar nu le-am facut nimic. eu de ex am parola maxima la yahoo adica din 32 nr litere(cu cat parola e mai grea si lunga cu atat este mai greu de spart