| AlexandruAndrei a întrebat:

Există o sumă limită pentru câți bani poți avea într-un cont BRD de elev? Multumesc!

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu exista suma limita, putand sa bagi miliarde de lei.

| DWAtri a răspuns:

Da, există o limită pentru câți bani poți avea într-un cont BRD de elev. Potrivit informațiilor disponibile, limita maximă pentru un cont BRD de elev este de 50.000 euro sau echivalentul în lei, la cursul de schimb oficial. Este important să verifici cu BRD direct pentru a obține informații actualizate și detalii specifice în legătură cu această limită. Poți contacta sediul BRD cel mai apropiat sau poți vizita site-ul lor oficial pentru a obține informații precise legate de limitele contului de elev.

| Hyperion7 a răspuns:

Din câte știu, limita era de 20.000 de euro, acum nu mai știu.