| remusrufa a întrebat:

Exista oare vreo persoana pe aici care sa poate sa-mi sponsorizeze postul de radio? happy Nu cer sume mari! Cat de putin e binevenit! happy Daca exista doritori postati aici si va contactez in particular ca sa dicutamwinking

4 răspunsuri:
| rserpu a răspuns:

Creaza-ti pe gratis site-ul tau, transmite mai departe si fa bani, chiar e simplu: www.webmoneyhq.ws

| Silvia a răspuns:

E crizaaaa!laughing

| DrViorel a răspuns:

Ofera detalii, pe viitor cand iti faci publicitate, include si faptul ca tu faci apoi publicitate si etc, ca asa pe foi verzi, vorba aia donez la orfelinate, centre de copi cu dezabilitati fizice si mentale, asa fara nici o asteptare in schimb, dar la tine e vorba de altceva. Cand mai ceri sponsorizari, axeaza-te pe faptul ca la randul tau faci publicitate si promovezi firma respectiva, sau persoana fizica respectiva, etc... Succes si o zi buna!

| cheloo74 a răspuns:

Daca aduci documente prin care dovedesti ca platesti drepturi de autor pentru muzica pe care o difuzezi atunci poate te sponsorizez.