| IonutzZz07 a întrebat:

Exista site uri unde poti lucra online sa castigi bani?

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Sigur ca exista, sunt site-uri profesionale internationale foarte seioase unde se inscriu expertii si profesionisti cu facultati, dar si cei care exceleaza la numite profile (programare, software, contabilitate, marketing samd):
www.upwork.com
www.freelancer.com

suntserios
| suntserios a răspuns:

Upwork

| doctorandus a răspuns:

Dap. Daca stii o meserie pe care o poti presta prin internet, exista websiteuri pentru lucrul la domiciliu (pentru freelanceri).

| MasterYii a răspuns (pentru doctorandus):

Da, freelancers, fiverr, upwork, bloging, Youtube faci video-uri subs views si castigi din ad sense sau afiliate marketingwinking
Sau inveti php, java, c++ si ai viitorul asigurat.

| Brizbriz a răspuns:

Only fans
my free cams
etc.

| MihaiSpeedster a răspuns:

Da, dar exista si siteuri unde poti lucra offline fara sa castigi banii. Ai grija sa nu dai de vreunul de-asta.

| Stefgr a răspuns:

Sondaje online. Nu platesc mult dar se aduna. https://attapoll.app/join/euzzf

| IoanaC98 a răspuns:

Da, Fameup