| CracanelTrasPrintrunInel a întrebat:

Exista vreo aplicatie in care sa poti conecta toate cardurile si sa organizezi acolo cat cheltui pe categorii etc?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu, asa ceva nu exista si nu este posibil, fiindca nici o banca nu vrea sa-ti puna cardurile impreuna, ca risculd e frauda este imensa.

| Violleta2022 a răspuns:

Asta iti faci tu singur acasa, intr-o pagina de excel!
Se numeste lista de cheltuieli si incasari, planificandu-ti singur toate cheltuielile, prioretizand cheltuileli de la chirie, energie, apa, gaz, telefon si mancare si daca iti mai ramane ceva aloci la imbracaminte, incaltaminte si alte necesitati si daca dupa aceea tot iti mai raman bani, atunci pui banii de iesit afara sau de plecat in vacanta.

| Furnicuta000 a răspuns:

Nu stiu dar ai avea incredere intr-o astfel de aplicatie?