| AndreiGSQ a întrebat:

Forum activitate generala - caut colaboratori / staff.
Salutare,
Detin un site.ro (achizitionat pe viata) cu nume comun, usor de tinut minte, accesibil tuturor categoriilor de varsta, cu domeniu de activitate general.
Inca nu este 100% functional, caut persoane impreuna cu care sa realizam un mediu frumos, prietenos si primitor pentru toata lumea.
Mentionez inca de la inceput ca eu personal fac totul non-profit. Eventualele castiguri luate dupa promovarea diverselor topicuri/bannere... etc, va revin in totalitate in mod egal.
Daca sunt persoane serioase interesate de asa ceva, va rog sa-mi dati un PM. Daca nu, va rog pur si simplu sa ignorati acest mesaj, deoarece nu vreau sa facem "un alt forum" pe internet.
PS: Mesajul se adreseaza ambelor sexe, deoarece sunt si sectiuni la care baietii, nu ca nu s-ar pricepe (ca sa nu picam noi prost happy ), dar nu sunt prea interesati de ele.


Cu stima,
Andrei.

1 răspuns:
| AndreiGSQ explică:

UP: Imi cer scuze celor care mi-au trimis PM si nu le-am raspuns, ma lovesc brutal de un mesaj ce imi interzice acest lucru deoarece sunt "membru junior"...
Asadar, imi puteti da PM cu un ID de skype/yahoo pe care sa va pot contacta sau un email.
Multumesc.

Întrebări similare