| LoveBlind a întrebat:

FUNDA! RESTUL VOt! Sal >TPU!:eu am primit de ziua mea.acum cate-ve zile un telefon samsung s3650 corby parinti am dat mult pe elstraight facesad. Afara cand l-am dat unei prietene i-a cazut si cred ca s-a spart ecranul sau nujt e ecranul zgariat. Parinti mei se vor supara. Plzzz cine stie sa il repare...HELPPP me plzzzcrying... dati-mi id-ul vostru la mesaje daca vreti. P. S stau in bucuresti sector 5crying.

8 răspunsuri:
| vlad_4846 a răspuns:

Asa ceva nu se repara, se inlocuieste...

un Samsung corby nu e nici 100 euro.
de unde atat "parinti am dat mult pe el"

| SamSon a răspuns:

Du-te cu el la garantie.asta doar daca ai asa ceva.

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Stii ce.il bagi in wc si tragi apa... apoi spui mami? sunt proasta am spart telefonul...ia'mi altu cand ai tu bani

| xCatastrophe a răspuns:

Daca e din magazin la garantie cu el sau pune`o pe prietena ta sa-ti ia altu ca, cu el spart e de rahatlaughing

| Anonymus3000 a răspuns:

Practic e si vina prieteni tale deci puneti bani si luati altul ca de inlocuit ecranul costa mai mult decat un telefon nou si ar cam trebuii sa le spui parintilorwinking

| mobile a răspuns:

Salut,
Daca vrei display ieftin pentru s3650 intra la magazingsm.ro, uite aici: http://www. magazingsm.ro/piese-telefon/display-Samsung-s3650-corby-4105
Spor!

| IuliaJuly13 a răspuns:

IIn primul rand cati ani ai? Daca ai cam 17-18, poti sa te duci singur la un reparator din oras! Mult succes! Si ar fi bine sa le spui parintilor daca nu merge, vor fi suparati cand vor afla ca nu le-ai zis! Sper ca o sa reusesti sa il repari!

| stephanny a răspuns:

Daca s-a spart ecranul si e cu touchscreen ecranul te costa mai mult decat daca ti-l cumperi nou. deci nu merita. si daca e asa nu prea poti sa repari ceva. decat sa gasesti un ecran pe vreun site pentru piese de schimb si sa ti-l schimbe cineva. imi pare rau. succes!