| Lilvayctor a întrebat:

Funda! Salut..Demulte ori pe net vedem ca sunt foarte ulte persoane care se lauda precum ca au castigat un ipod,un iphone, bani etc. Oare este posibil..Si daca da puteti sa-mi dati niste siteuri?

4 răspunsuri:
| justbelieve a răspuns:

Exista..nu castigi mult, dar decat deloc.si macar este sigur, nu ca alte site-uri, unde sunt numai minciuni, unde trebuie sa investesti, unde pierzi timp degeaba..trebuie doar sa te inregistrezi si apoi ei iti vor trimite mail-uri pe care trebuie sa le accesezi si gata.iti vor trimite in fiecare zi.mie mi-au prins bine;) intra aici pentru mai multe detalii http://www.maildirect.ro/inregistrare/30dd511daba183e58b0944502e862dfa

| ParaschivM a răspuns:

Da este posibil...si eu am castigat multe altele si acum de curand un sejur la Paris.

| Lilvayctor explică (pentru ParaschivM):

Imi poti da vreun site? sau ceva?

| Anonymus209 a răspuns:

Nu exista asa ceva.Mai ales ca traim in Romania, nimic nu e gratis. Poti castiga bani prin NOROC la pariuri.