| AlexTbK a întrebat:

Funda :X:X:X:Cum pot face bani online fara investitii? (nu mai vreau raspunsuri gen : astepti ca tot romanul pune mana pe munca...sau angajeaza-te... eu implinesc 16 ani in septembrie si deja am un venit de 10-15 $ din o "afacere de-a mea" asa ca lasati-ma cu raspunsurile d-aste ok?) astept raspunsuri cat mai urgent :X:X:

3 răspunsuri:
| Ecea a răspuns:

Nicicum.
Bani pe internet poti face doar daca deti un site cunoscut,in care poti pune reclame,sau sa creezi ceva ce poti vinde(programe,etc).
Mai exista posibilitatea sa inseli lume, fraude, sau ceva asemanator.Dar nu prea mai merg nici astea.
Nu cred ca ai un venit din nici o afacere la 16 ani,pentru ca nu ai dreptul la un card pe numele tau, iar banii de pe net nu poti sa ii scoti de niciunde daca esti minor.
Eu joc poker, si am un oarecare venit.Altceva nu cred ca poti sa faci.
Inainte mergeau mai multe, scoteam eu acum 5 ani 100 € saptamanal din vanzari de programe, spargeri parole etc, acum nu mai merg.

| AlexTbK explică:

Nu pai sti tu...afacerea chiar exista ai mei au fost incantati...si ei au deschis un cont in banca pf. de unde eu pot incasa banii dp el.si la poker trebuie sa investeti ceva si la fraude nu ma bag.

| Moc_Annushk_1988 a răspuns:

Iti recomand PTC-urile. Mult timp am fost sceptica, dar am realizat ca functioneaza, dupa lungi cercetari si incercari de siteuri. Mai multe detalii aici: http://bani-online-ptc-sigur.blogspot.com/ Am si dovada atasata! ca am scos banuti, dar sunt oameni care treptat fac si 50-100$ saptamanal. Nu suna rau, nu?