| Avon_8981 a întrebat:

Fundaa! Cine doreste sa devina reprezentant/a Avon.
Nu conteaza din ce oras sunteti.
Veti avea parte de premi minunate si de cativa bani de buzunar:*

5 răspunsuri:
| SongElena a răspuns:

Eu am 13 ani asa ca...

| florentina_9904 a răspuns:

Buna eu sunt di brasov si vreau sa devin reprezentant

| Avon_8981 explică:

Nu conteaza cati ani ai.
Important e sa ai un buletin...al mamei sau al tatalui si restul va voi explica pe parcurs

| Girlll a răspuns:

Buna,as fi interesata.sh as vrea sa aflu mai multe, mai detaliat, sa aflu mai multe
app:sunt din ploiesti

| dydav a răspuns:

Am si eu o intrebare am fost la avon si am completat un formular dar mi s-a spus ca nu primesc parola si utilizator decat cand am comanda...de ce nu mi`o pod da ei? adica ma tot plimba pe drumuri asa e normal? sunt din bc