| Bogdan_Petran_1996 a întrebat:

Hei! A facut cineva cursuri de ospatar? Stie cineva ceva despre " CEO "? Am facut cursu si nu am primit nimic.

1 răspuns:
| Danzell a răspuns:

CEO fiind ce anume? pentru ca ce inteleg eu prin CEO este Chief Executive Officer
daca faci cursuri fa-le pe cele acreditate si recunoscute de ministerul muncii.
altfel, nu stiu sigur dar poti obtine calificarea si la locul de munca. nu stiu sigur nu am lucrat destul de mult intr-un loc ca ospatar, ca sa stiu sigur.