| nustiufratesrry a întrebat:

Hei...Am 16 ani si sunt din Bucuresti...am nevoie de un job part time pentru a.mi ajuta familia... Aveti vreo sugestie? (Tinand cont ca sunt fata)

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Imprastiat de pliante, sau la vreun magazin mare, de pus marfa pe raft, spalat pe jos samd.
Dar, este dificil sa gasesti asa ceva, daca nu te recomanda vreo matusa, vecina, ruda sau prieteni de familie.

Cu minorii nu te joci ca necesita acte speciale si nici nu-i angajezi decat daca-i cunsoti, ca sa stii ca-s seriosi.

| gratargratar a răspuns:

Da meditatii copiilor de la primara si fa pe dadaca.

| Strudel2punct0 a răspuns:

Ai putea încerca să te duci la târguri de job uri, dar într-adevăr pentru varta ta, putini se baga sa angajeze minori (este o tâmpenie) dar cel puțin poți incerca