| Radu0088 a întrebat:

Hei salut, deci am o intrebare, cât de mult câștiga un creator manga? Nu ma pricep la desen sau sa fiu eu deștept, carnetul meu e plin de 5 și 6, urmează să ma duc la liceu. M-am gândit să aleg un liceu de arte și dupa să devin creator manga, probabil in liceu o să învăț sa desenez.
Deci cât câștiga un creator manga?

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"in liceu osă învăț sa desenez Deci cât câștiga un creiator manga?"

ăia nu te primesc dacă nu știi DEJA să desenezi - deci mâna pe creion și lasă câștigurile deocamdată

| NLS a răspuns:

Limba romana left the conversation...

| Miauti a răspuns:

20%-40% din profit restul se duc la publicatie care tr sa editeze sa corecteze, sa traduca...