| anonim_4396 a întrebat:

Hei, sunt inscrisa pe un site ptc care are niste joburi de facut pe care primesc bani, dar sunt unele pe care nu stiu sa le fac :

In the Google search choose a forum, navigate to it, create account on it (if you don't have), and post new topic:

Topic title:
advertising page

Topic text:
Advertising Page Promotion. About advertising and best advertising or marketing advertising.
Make link from this topic to the following address: http://www.advertising-page.com

Please send me the URL of your topic.

Cand trimit imi zice " Error: URL cannot have string: advertising-page.com"

http://www.dollarsincome.com/acc_job_perform.php?jobid=1 6812&rnd=0 - linkul de la job

Dau funda celui care stie cum pot face acest tip de job.

2 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Daca esti atit de redus(a) incit nici sa postezi spam in forumuri nu esti in stare, atunci cel mai bine ar fi sa te duci frumos la coada vacii. Nu de alta, dar avem nevoie de tarani acolo unde e locul, nu pe net.

| croitoru95 a răspuns:

Daca te referi la neobux, intreaba pe forum acolo cel mai bine.