| InnaArkane a întrebat:

Am gasit un site care, dupa cum spune lumea, as putea castiga niste bani. Este adevarata aceasta chestie? Poti castiga bani de pe site-uri? Daca da, dati-mi va rog un link...
Acesta este site-ul care l-am gasit eu: http://visitors2cash.com/index.php

Răspuns Câştigător
| christos1234 a răspuns:

Faci dar foarteee greu intr-un an bani pe care poti sa ii scoti. Cauta domeniul care te pasioneaza si axeaza-te pe el.

4 răspunsuri:
| gabriel87000 a răspuns:

Siteul e scam. sunt alte siteuri unde poti scoate bani dar ai nevoie si de referali ca sa castigi mai repede. daca te intereseaza niste siteuri lasa-mi un mesaj

| vioricavio a răspuns:

Majoritatea site urilor de genul fac bani pe spatele tau nu tu faci bani happy

| CaffeeStory a răspuns:

Face plata sau nu site-ul?

| AdrianSandu a răspuns:

Salut, probabil poți câștiga niște bănuți cu acel site, pare de încredere, dar eu cred că doar mărunțiș pentru mult timp investit.

Eu unul aș face altceva, de fapt, eu fac altceva, eu vând cărți electronice online și merge foarte bine, adică am cel puțin de 2x salariul pe economie, doar dintr-un site pe care vând un ghid bărbaților care vor să reziste mai mult în pat și să-și satisfacă partenerele.

Acum studiez o altă piață pentru a crea un nou produs, cum să pornești o afacere online de la zero, fără bani de investiții.

Acum ofer sfaturi, tehnici și ajutor gratuit unor persoane interesate pe email, skype și facebook, pentru a vedea dacă ce mi-a adus mie succes online funcționează și pentru alții.

Dacă ești interesat de o afacere online din care poți câștiga bani reali de la persoane reale, atunci contactează-mă pe sanduadrian11@gmail.com, skype la Sandu.Adrian92, sau facebook pe https://www.facebook.com/SanduAdrian11?ref=hl, ori lasă-mi o metodă de contact și te contactez eu.

Dar profită acum de această șansă de ajutor și suport gratuit, deoarece odată ce văd că funcționează și la cei pe care-i ajut și-și pornesc propria afacere, creez un alt ghid pe care am să-l vând pe bani.

Deci profită acum de șansă și contactează-mă sau lasă-mi o metodă de contact, și hai să trecem la treabă și începe să câștigi bani acum.

Vorbim curând, Adrian.