| UchihaShisui88 a întrebat:

Hei TPU am o intrebare,daca vrei sa te transferi intr-o clasa si numarul maxim ar fi de exemplu 30, si nu mai sunt locuri, chiar nu poti sa te transferi sub nici o forma in acea clasa? sad chiar daca este amfiteatru...
Dau Funda pentru un raspuns explicit :*!

2 răspunsuri:
| AlexBrasov1 a răspuns:

Hmm. pai cam nu poti face acest lucru doar daca un elev din acea clasa doreste sa faca schimb cu tine de clase

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Se poate depasi numarul de elevi (este maximum 30), cu aprobarea Inspectoratului Scolar Judetean.