| g00dmorning a întrebat:

Hei TPU care este cea mai usoara dar si banoasa meserie. loc de munca sau serviciu? Dati mai multe ex

Răspuns Câştigător
| DamarisGalea a răspuns:

Cea mai usoara si in acelasi timp banoasa este aceea pe care o faci din hobby-ul tau.
Studiaza putin si gandeste-te cum poti scoate bani din hobby-ul tau si nu vei mai lucra niciodata pentru bani.

9 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Cea in care esti foarte foarte bun. De exemplu, e foarte usor sa fii profesor universitar, dar e foarte greu sa ajungi acolo. Norma de predare pentru profesor este de 7 ore pe saptamana, esti deja foarte bun in domeniul tau asa ca poti activa ca expert bine platit, cu efort minim si ai mult timp liber in care sa te documentezi si sa citesti. Doar ca pentru a ajunge acolo ai nevoie de 20 de ani de munca grea si numai 10% din cei care muncesc greu ajung acolo

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Statul degeaba, sunt locuri libere, concurență mare, bagă te si tu, cîstiguri zero.

| questsoul a răspuns:

Daca mergi pe ideea asta, usor si bine platit, ai ca variante:
IT, Videchat, Jefuitor de banci/hot etc.

| CartofiorDulce a răspuns:

Testator de produse.

| g00dmorning explică:

Ceva la care sa nu trebuiasca sa inveti mult si sa fi usor.

| SweetChildOAxls a răspuns:

In cadrul politiei.

| sasha898 a răspuns:

Cea mai veche meserie! happy

| gabitza_5735 a răspuns:

Http://www.viespar.ro/? reff=e236b92f28f574c16eb71ab98014f170
Castigi bani online

| Denis_Jackie_1996 a răspuns:

Frizer, bucarat in genal lucurile de care este nevoie tot timpul