| Denisvs a întrebat:

Ceva sfaturi despre cum sa mi promovez afacerea? Produc flori si as vrea niste idei in special referitoare la vanzarea lor. Multumesc anticipat. Ofer fundita

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai depinde cat produci, le poti vinde la o florarie, sau poti sa-ti faci tu o florarie pe net, si sa oferi livrare la domiciliu.
Sau daca nu, inchiriezi un spatiu comercial, si te descurci, faci aranjamente.
Sau o idee si mai buna, faci ceva, un magazinas pe langa o casa mortuara, cimitir, si faci aranjamente pentru ei. happy