| AlissonPadalecki a întrebat:

Hei TPU :) Dau funda celui/celei care-mi da un link pentru un site online de unde-mi pot cumpara caciula cu scris DAAMN. Nu conteaza culoarea :) Uitati aici poze cam cum as vrea modelul :) http://eblingbling.ro/uploads/products/product_2562_0.JP G Multumesc anticipat :**

Răspuns Câştigător
| AlissonPadalecki explică (pentru Ayanaaa):

Sunt frumoase si alea, sincer....insa eu as fi vrut cu DAAMN sau DAMN (depinde cum e...). Faza e ca suntem un grup de prieteni si ne-am gandit sa ne luam toti la fel pentru ca deja majoritatea au.

| Ayanaaa a răspuns (pentru AlissonPadalecki):

Ai putea intreaba daca face la comanda, adica sa scrie ce doresti tu

| AlissonPadalecki explică (pentru Ayanaaa):

Ok...happy Mersi totusi de raspuns... daca numai vine nimeni cu o "rezolvare" atunci primesti tu funda :*