| Pushing a întrebat:

Hei TPU, stiu ca mai este mult timp pana sa intru la facultate, dar m-am gandit sa lucrez pe timpul facultatii la un call center.Eu m-am uitat pe internet dar as prefera sa aflu mai multe detalii de la voi.
Daca sa zicem ca sti 4 limbi (ex:franceza,italiana, spaniola si engleza) cam ce salariu ai primi?

1 răspuns:
| Pandhoraa a răspuns:

Salariile difera de la o firma la alta chiar si pentru acelasi tip de servicii, tu vei alege in functie de ce ti se ofera corelat si cu alte avantaje
o alta modalitate de a lucra intr-un callcenter este aceea de operator interviu asistat de calculator
este un job cu contract de munca pe care il poti practica si de acasa sau daca esti din Bucresti in callcenterul firmei
https://www.mercury.ro/......ator-cati/