| Dianaaaa1998 a întrebat:

Heii buna! As vrea niste informatii in legatura cu distribuirea pliantelor( gen : daca ai 14 ani poti sa te angajezi in asa ceva?). Eu sunt din arges, deci as vrea magazine si locuri la care se pot distribui pliante. Dau funda big grin

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti dau un numar de telefon din Bucuresti. Discuta si vezi daca au distributie si in orasul tau sau in zona.Succes. 0212245665

| Diana254 a răspuns:

Buna! Poti devenii reprezentant Lady's si vei avea un venit sigur fara sa distribui pliante! happy Beneficiezi de un discount de pana la 42%, valoarea minima a comenzii este de 10 lei transportul gratuit in 2 zile in toata tara+ cadourile de bun venit la inscriere! Te sfatuiesc sa incerci, poti lucra si prin programul de afiliere, adica ceea ce vrei tu sa imparti pliante si sa convingi oamenii sa devina reprezentantii din care o parte din venit iti revine tie. Te poti inscrie chiar daca ai 14 ani, nu trebuie sa fi major. Daca esti interesata adauga id-ul ladys_lady2000. Mult succes! happy