| Alecsiiia a întrebat:

Heii TPU! am nevoie sa stiu ce angajeti necesita o firma imobilara! in afara de ingineri. plsDau funda!

Răspuns Câştigător
| mixxjim a răspuns:

De ce ti-ar trebui ingineri? nu-ti trebuie. o firma de imobiliare nu necesita ca angajati strict decat o secretara, care sa preia anunturile si sa le centralizeze si niste agenti, care sa cunoasca bine bucurestiul sa poata merge cu lumea la vizionari. ai nevoie insa de un colaborator jurist care sa va ajute cu contractele, in special pentru vanzari/cumparari. orice alta specializare (inclusiv ingineri) ii consulti atunci cand e nevoie, daca e nevoie, e bine sa stii unul-doi acolo la care sa poti apela pentru vreo consultatie/opinie, dar nu ca angajati. succes!

1 răspuns:
| marcela290 a răspuns:

Ai firma?smug