| mihaamihaa98 a întrebat:

Heii TPU am revenit cu o noua intrebare m-am gandit sa-mi fac impreuna cu o prietena un site in care sa filmam cum ne petrecem vara....prin aceasta chestie poti castiga bani?

Răspuns Câştigător
| Anita1987 a răspuns:

Salut, daca o sa aveti in continut interesant pe site cu ajutorul caruia o sa obtineti vizitatori, atunci ar fi o sansa sa cistigati ceva banuti pe seam publicitatii ce o puteti plasa pe situl vostru. bafta

3 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Daca filmezi si cand faci sex, castigi.

| victorandrei a răspuns:

Daca o sa fie un site vizitat o sa faci bani si asta dupa cel putin 1 an

| agnessme a răspuns:

Daca nu ai gasit inca un job perfect.......mai ai o sansa! copiaza linkul http://adv.justbeenpaid.com/? r=rh2h7V6zGi&p=jssbooster14 poti simplu sa lucrezi de acasa, FREE time. nu trebuie sa stii calculator, decat sa tastezi! BAFTA! ASTA E SANSA TA! vei fi ghidat pas cu pas