| Raresu1 a întrebat:

Hello,
Are cineva card la CEC Bank si ar putea sa imi spuna daca se percep comisioane la diferite plati, de exemplu daca vreau sa cumpar ceva online. Sau daca vreau sa transfer pe Revolut?

La alte banci, stiu ca nu, dar aici... am zis sa intreb. Merci

(fara sa sun sa intreb)

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"se percep comisioane la diferite plati, de exemplu daca vreau sa cumpar ceva online"

zero

| Vântulalb a răspuns:

Eu stiu ca CEC-ul are cele mai multe comisioane comparativ cu Bancile. Si mai mari. Mai bine intreaba direct la ei.

| floruca1999 a răspuns:

Eu transfer intre carduri si depun cash prin selfpay now, doar la depunere de cash imi ia 3 lei, in rest n am treaba si intra imediat