| Amalia100 a întrebat:

Hello.Tot incerc sa gasesc o firma de recrutare serioasa si una care sa nu fie inexistenta.In special pentru cei care au mai fost plecati dati-mi cateva nume din toata tara mai ales din Suceava.Va multumesc

1 răspuns:
| debarba a răspuns:

Incearca la http://bit.ly/z5uqaZ. Iti faci cont si incerci sa plasezi cat mai multe cv-uri. Exista foarte mute optiuni depinde de tine in ce tara sau regiune doresti sa pleci la munca. Nu este obligatoriu sa pleci cu o firma din Suceava, iti spun asta pentru a-ti largi orizontul. Am cunostinte care au plecat la munca in Anglia pe post de sofer de taxi si sofer personal fara sa plece prin vreo agentie din Romania. Au eliminat intermediarul si au vorbit direct la sursa. Asta presupune sa ai cunostinte de engleza sau de limba tarii in care doresti sa pleci.