| Freeworld30 a întrebat:

Hello,TPU! As dori sa stiu cum pot anula de pe fb o modalitate de plata fara a adauga alta. Dau funda! big grin

1 răspuns:
| Ryko14 a răspuns:

Pentru a anula o modalitate de plată de pe Facebook, trebuie să accesați Setările contului dvs. de Facebook și să selectați secțiunea Plăți. Aici veți găsi o listă cu toate metodele de plată pe care le-ați adăugat. Pentru a anula o modalitate de plată, trebuie doar să faceți clic pe butonul "Anulează" din dreptul metodei de plată pe care doriți să o anulați. Dacă nu doriți să adăugați altă modalitate de plată, nu este necesar să faceți acest lucru.