| thatgirl a întrebat:

Hello! voiam sa va intreb daca cineva de pe aici a facut rost de bani usor...adica mie imi trebuie 1 milion de lei vechi intr-o saptamana.Are cineva idee cum as putea sa fac rost... orice idee nu conteazabig grin.pls si dau si funditakisskisskiss. Mersi >big grin

Răspuns Câştigător
| emasweetgirl a răspuns:

Cere la o amica.sau parintilor.sau bunicilor...
in rest nu stiuthinking
sau gaseste un prieten cu banii si spune-i ca ai nevoie urgent de bani

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| AdiSR a răspuns:

Vinde ceva de prin casahappy

| Ramona_5995 a răspuns:

Imprumuta`te, bineinteles, decat daca esti sigura ca vei avea sa i reinnapoiezi. Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Propune unor vecini sa-i ajuti la cumparaturi, altora sa te ocupi de animalul lor de companie, altora sa le duci si aduci copilul de la scoala, la foecare dupa caz, poti ajuta la curatenie, batut un covor, aspirator, daca ai vecini care stau la case, sa-i ajuti in gradina de flori sau zarzavaturi, sau sa-i insotesti la piata sa vanda sau cel putin sa-si care marfa... uite-asa cu putin tact le spui de la inceput ca ai o situatie de urgenta si banii de buzunar nu-ti ajung, nu uita sa negociezi cu fiecare sa nu ceri prea mut la unul sau la altul - fii DIPLOMATA.
La fel daca stai la bloc, poti propune femeii de serviciu sa te lase sa o ajuti la adunatul ierbii, hartiilor, sa matusi, sa speli pe jos, sa duci gunoiul, sa speli perdelutele, toate le poti face cu MANUSI de protectie pentru curatenie in Menaj, costa foarte putin, dar poate ea are tot ce trebuie!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce stii sa faci?

Răspuns utilizator avertizat